Пет01182019

Последна промена02:27:41 PM

 

Back Вие сте на: Home Интересно Етно ресторан „Дедо Димо“ ве кани на 8 ми Март

Интересно

Етно ресторан „Дедо Димо“ ве кани на 8 ми Март

Сподели

За сите оние кои се уште не одлучиле каде да ги однесат своите сакани за празникот на жената 8 ми Март, топло ви го препорачуваме етно ресторанот „Дедо Димо“ во охридското село Куратица.

Надвор од градската врева, во прекрасен топол амбиент и вкусна традиционална храна и пијалоци ќе поминете мигови за паметење.

Заради Велигденскиот пост ресторанот нуди и посно мени.

Погледнете ја понудата: 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK