Вто12102019

Последна промена02:41:28 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Интересно ВИДЕО: Нов видео запис на Анита Мицeва

Интересно

ВИДЕО: Нов видео запис на Анита Мицeва

Сподели

Излезе и новиот видео запис за синглот ЕДЕН ДЕН на Анита Мицова. 

Дело е на Весна Малинова Бабамова и Кирил Бабамов , како кларинетист се јавува Здравко Ангелов. 
Еден Ден е нумера која се наоѓа на албумот "Ти Сум Јас" и веќе е седми видео запис а прв за 2018.
Видеото е снимено во домот на култура "Браќа Миладиновци" во Струга.

 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK