Пон01182021

Последна промена06:36:01 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Интересно Првиот видео запис на „Каде ми си ти“

Интересно

Првиот видео запис на „Каде ми си ти“

Сподели

Mладиот  бенд „Броз“  во соработка со Ансамблот „Билјана“ ја снимија  првата  песна со видео запис,под режисерската палка на Кристијан Љушев.

Песната е напишана од бендот „Броз“ во соработка со ансамблот, додека аудиото е снимено кај Krecho sound.

Песната  е насловена „Каде ми си ти“. 

ВИДЕО: 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK