Вто12102019

Последна промена09:41:55 AM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Интересно Вилушка заглавена во пенис

Интересно

Вилушка заглавена во пенис

Сподели

На еден седумдесетгодишен австрлиец додека мастурбирал му се заглвила вилушка во пенисот. Старецот  после дванаесет часа болка, побарал лекарска помош.

 

На докторите им се пожалил  дека му тече крв од пенисот, признавајќи дека во обид да се самозадоволи употребил вилушка долга десет сантиметри.

Лекарите со помош на пинцети и лубрикант успеале да ја извадат вилушкта која била доста длабоко навлезена во гениталиите.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK