Чет04022020

Последна промена07:24:51 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Интересно Чудо преживеал удар од воз

Интересно

Чудо преживеал удар од воз

Сподели

22 годишно момче од Индијана, кога поминувал железничка пруга во него удрил воз со бризна од 170 км/ч.

 

Возачот го забележал момчето и свирел да го предупреди, но тој имал слушалки на ушите. Силниот удар го отфрлил момчето шест метри, а неговите патики летале 45 метри.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK