Сре07082020

Последна промена03:32:21 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Интересно Љубовен триаголник - со договор си ја поделија девојката

Интересно

Љубовен триаголник - со договор си ја поделија девојката

Сподели

 

Неможејќи да се договорат чија е девојката двајца мажи од Бомболулуа склучиле договор за да ја делат во смени избраницата на своите срца.

Повеќе од една година и двајцата биле во врска со истата жена, мајка на два близнаци, но не знаеле еден за друг.

 

Кога разбраа за љубовниот триаголник дојде до меѓусебен судир. Но бидејќи фаталната дама не можела да избере ниту еден од нив тие одлучиле да ја делат во смени.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK