Вто07142020

Последна промена08:04:05 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Интересно Естетски хирург со операции си направи совршена жена

Интересно

Естетски хирург со операции си направи совршена жена

Сподели

 

Дејвид Меток од Лос Анџелес, познат естетски хирург се заљубил на прв поглед кога на операција му дошла пациентката Вероника.

Ја запросил на првиот состанок а откако прифатила ја моделирал онака како тој ја замисливал “совршената жена”.

 

Вероника неколку пати била под нож. И направил липосукција на стомакот, брадата, колковите, рацете и ги зголемил градите и на крај и ја подмладил вагината.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK