Сре07082020

Последна промена03:32:21 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Интересно Ја запросил за време на скок со падобран

Интересно

Ја запросил за време на скок со падобран

Сподели

Робин Пиечман е девојката која  биле запросена од страна на нејзиниот дечко Ешли за време на скок со падобран.

Ешли објаснува како сето тоа се случило, како и го поставил прашањето и како и го поставил прстенот. Сето ова е снимено од нивни пријател.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK