Сре08212019

Последна промена06:36:46 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Интересно

Интересно

Шокирачко видео: Пијан бразилец возел 5 милји со телото од жртвата на ветробран

Бразилецот Jose Adil Simioni удрил во велосипедист, а бил толку пијан што тоа не го приметил и продолжил да вози.

Повеќе...

Еве како се отвора шише вино со чевел

Потребно: шишие вино, чевел и ѕид. Погледнете како изгледа.

Повеќе...

Видео: Автомобил направен од Лего коцки во природна големина и со сопствен погон

Можеби најчудниот автомобил кој постои. Целосно направен од Лего коцки а е во возна состојба.

Повеќе...

Храброст или глупост? Јадење кактус

Се натпреварува во јадење, изел 150 парчиња пилешко од McDonald’s, најлутата пиперка и 36 живи јајца со се лушпи а се претставува со името LA Beast.

Повеќе...

Најскапата куќа на светот

Како изгледаат најскапите куќи на светот? Еве некои од нив.

Повеќе...

Како е украсен Empire State Building - light show синхронизиран со радио станица

Вистинско уживање за оние кои се наоѓаат во Нујорк е божиќната декорација на Empire State Building.

Повеќе...

Колбаси се сушат на ТВ антена

Трговците во Дубровник на секакви начини се снаоѓаат со цел да ги рекламираат своите производи, но во месарата во трговскиот центар „Мерканте“ сепак малку претерале.

Повеќе...

Реплика на куќата на Симпсонови

Добро познатата куќа на Симпсонови има своја идентична копија која е вистинска куќа во Невада.

Повеќе...

Шеик оставил бакшиш од 50 000 долари !

Арапски принцови и членови на кралското семејство на Обединетите Арапски Емирати , за време на нивниот престој во Црна Гора во изминатите неколку години, се покажале како вистински  "Балкански господа“.

Повеќе...

Чак Норис или Ван Дам, кој е појак?

Секако и без размислување Чак Норис.

Повеќе...

Ја срушил својата куќа под хипотека и ја истури пред банка

Очаен  бугарин,  кој  должел на банката направи хистеричен  потег кој деновиве го пренесуваат светските медиуми.  Неможејќи веќе да се носи со притисоците поради  долговите бугаринот одлучи да ја сруши сопствената куќа и сам да ја предаде на банката.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK