Вто07072020

Последна промена03:26:43 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Интересно

Интересно

Скокал во река со крокодили, го изеле за минута

Бизарно пијанство во Австралија. Младо момче кое било на роденденска забава го игнорирало предупредувањето на своите пријатели и скокнало во реката Мару, полна со големи крокодили. Веднаш го голтнал еден крокодил, пренесува Јутарни лист Хрватска.

Повеќе...

Астронаут за малку ќе се удавел во вселената

36 годишниот италијанец Лука Пармитно, за малку ќе се удавел од вода која му влегла во астронаутската кацига, додека патувал во вселената. Тој не можел ништо да гледа и додека се обидувал да ја извади кацигата водата му ги прекрила устата и носот.

Повеќе...

Среде лето снег во Словенија

Студениот бран на Кредарица под Триглав синоќа донесе снег. Температурата се спушти под 1 Целзиусов степен, а во остнатите делови на Словенија температурата изнесуваше 15 степени.

Повеќе...

Момче бесплатно го пропатува светот

19 годишниот Рис Скоби од Шкотска, со измама на туристички агенции го пропатува светот, јавува tportal.hr. Авантурата на Скоби траела шест месеци. Успеал да измами две туристички агенции

Повеќе...

“Гека сема” – јапонски дом во големина на ковчег

Немањето простор за станови во Токио, ги натера Јапонците да измислат “гека сема” дом или кабини без врати и прозори со големина на ковчег, кои се наредени еден врз друг. 

Повеќе...

Чудо преживеал удар од воз

22 годишно момче од Индијана, кога поминувал железничка пруга во него удрил воз со бризна од 170 км/ч.

Повеќе...

Вилушка заглавена во пенис

На еден седумдесетгодишен австрлиец додека мастурбирал му се заглвила вилушка во пенисот. Старецот  после дванаесет часа болка, побарал лекарска помош.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK