Саб12162017

Последна промена01:44:15 PM

Back Вие сте на: Home Култура и Уметност Изложба „ДЛУМ Мал формат“ во Охрид

Култура и уметност

Изложба „ДЛУМ Мал формат“ во Охрид

Сподели

Изложба „ДЛУМ Мал формат“ во Охрид.

 

Изложбата „ДЛУМ Мал формат“ ќе се одржи на 2 јуни (петок) во Галерија Робевци при НУ „Завод за заштита на спомениците на културата и Музеј - Охрид“ со почеток во 19 часот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK