Вто06022020

Последна промена05:26:18 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Култура и Уметност "АХ ЖЕНИ, ЖЕНИ" во сабота пред охриѓани

Култура и уметност

"АХ ЖЕНИ, ЖЕНИ" во сабота пред охриѓани

Сподели

Монодрамата  - комедија "АХ ЖЕНИ, ЖЕНИ" во режија на Ташко Лаброски пред охриѓани.

 

Монодрамата ќе се прикажува во САБОТА,  на 1-ви февруари 2014 година, почеток 21.00 часот во малата  сала на ЦК Григор Прличев а , влезот ќе чини  100 денари.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK