Сре07082020

Последна промена12:10:15 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Култура и Уметност Промоција на книгата “Ехото на душата”

Култура и уметност

Промоција на книгата “Ехото на душата”

Сподели

Денеска во НУ Центар за култура "Григор Прличев"-Охрид ќе биде промовирана книгата "ЕХОТО НА ДУШАТА"  на  авторот  Ленче Ристеска.

 

Промоцијата ќе се одржи во 13 00 часот во изложбениот  салон на Центарот за култура.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK