Чет06042020

Последна промена06:51:06 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Писма и колумни Штипјанец претепан во Струга

Писма и коментари

Штипјанец претепан во Струга

Сподели

Струшката полиција трага по напаѓачот.

На 10.07.2019 година во Полициската станица Струга на улицата „Димче Ковачески“ во Струга бил нарушен јавниот ред и мир со физички напад од непознат сторител врз Е.П.(42) од Штип. Се работи на расчситување на случајот.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK