Пет01222021

Последна промена01:37:37 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Писма и колумни Охриѓанец бил агресивен во казино

Писма и коментари

Охриѓанец бил агресивен во казино

Сподели

41 годишникот е приведен.

На 13.01.2021 година во 01,30 часот, во СВР Охрид, приведен е Г.Б.(41) од Охрид. Според Стефан Димоски, портпарол на СВР Охрид, „тој, претходно го нарушил јавниот ред и мир со агресивно однесување кон вработен во казино, лоцирано на улицата „Партизанска“ во Охрид. Против него ќе биде поднесена соодветна пријава“.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK