Вто03022021

Последна промена04:11:35 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Писма и колумни

Писма и коментари

Калиштанец „заработи“ кривична за дивоградба

Човекот си изградил куќа без одобрение.

Повеќе...

ПИСМО од Билјана Аслимоска - инклузивен дефектолог

Писмо од Билјана Аслимоска. Охриднет го објавува во целост.

Повеќе...

Штипјанец претепан во Струга

Струшката полиција трага по напаѓачот.

Повеќе...

ПИСМО: Кого штити министерот Спасовски? Криминалот ли во своите редови?

Ова писмо го испратија читатели на Охриднет. Охриднет.ком како објективен и отворен  портал во рубриката Писма и колумни во целост ги објавува вашите ставови и писма. 

Повеќе...

Митаноски: Пензионерскиот сојуз ќе плати ваши мои пари, за ќејфови на Д.Аргировски!?

Пензионерскиот сојуз ќе плати силни, ваши мои пари, за лични фрустрации и ќејфови на Д.Аргировски!?, пишува новинарот Веле Митаноски. 

Повеќе...

ПИСМО ДЕМАНТ на полицискиот службеник Стевоски

Полицискиот службеник  Стевоски Стево со демант и писмо до јавноста.

Повеќе...

Семејна драма-братот ја претепал својата сестра

Во караница, братот ја претепал својата сестра.

Повеќе...

Писмо: Десет НЕ за пат на Галичица

Александар Јованоски од Охрид повторно испрати писмо во кое појаснува зошто тој е против изградбата на експресниот пат на Галичица.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK