Вто03022021

Последна промена04:11:35 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести охридска шема Дали Охрид добива хокеарски тим?

Вести

Дали Охрид добива хокеарски тим?

Сподели

Лизгалиштето на мраз на охридксиот плоштад не е забава само за најмладите , напротив во него уживаат и повозрасните и поозбилните.

 

Охриднет денеска ги улови како на лизгалиштето  "тренираат " д-р Кирил Пецаков, адвокатот Никола Цобоски  и Николче Милески.

Дали формираат екипа  наскоро ќе дознаеме?

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK