Саб03062021

Последна промена06:34:00 AM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести охридска шема Навивајте за нашите кошаркари со ирски паб "Балабанс"

Вести

Навивајте за нашите кошаркари со ирски паб "Балабанс"

Сподели

Утре, со почетокот на европското првенство во кошарка ирски паб "Балабанс" нуди 30% попуст за сите кои ќе дојдат да навиваат облечени во боите на нашата репрезентација.

 

 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK