Пет12042020

Последна промена01:05:03 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Македонија Следува уште еден продолжен викенд

Следува уште еден продолжен викенд

Сподели

Следува уште еден продолжен викенд.  

Петок 2 јуни 2017 година, пред Духовден, е неработен ден за граѓаните од православна вероисповед.

Духовден, е неработен ден за граѓаните од православна вероисповед. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK