Нед05312020

Последна промена03:40:33 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Македонија Засилени безбедносни мерки на скопскиот аеродром за Супер купот

Засилени безбедносни мерки на скопскиот аеродром за Супер купот

Сподели

Засилени безбедносни мерки на скопскиот аеродром за Супер купот.

 

ТАВ Македонија ги информира сите патници кои имаат летови од скопскиот аеродром Александар Велики, на 7-ми, 8-ми и 9-ти август 2017 година, дека треба да пристигнат на аеродромот 3 до 4 часа порано од времето на полетување, поради дополнителните безбедносни мерки кои ќе бидат применети на аеродромот по повод одржувањето на UEFA Супер Куп натпреварот.

ТАВ Македонијаги информира сите патници кои имаат летови од скопскиот аеродром Александар Велики, на 7-ми, 8-ми и 9-ти август 2017 година, дека треба да пристигнат на аеродромот 3 до 4 часа порано од времето на полетување, поради дополнителните безбедносни мерки кои ќе бидат применети на аеродромот по повод одржувањето на UEFA Супер Куп натпреварот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK