Пет05242019

Последна промена07:37:40 PM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Македонија Петок неработен ден

Петок неработен ден

Сподели

Петок 15-ти јуни е неработен ден за сите граѓани.

По повод Рамазан Бајрам, петок 15-ти јуни ќе биде неработен ден за сите граѓани, информираат од Министерството за труд и социјална политика. Од министерстото, на граѓаните од муслиманска вероисповед им го честитаат празникот Рамазан Бајрам.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK