Саб03232019

Последна промена10:04:35 AM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Македонија Охриѓанка касната од куче во Скопје

Охриѓанка касната од куче во Скопје

Сподели

27 годишна охриѓанка била нападната и касната од куче во Скопје.

На 10.08.2018 година во 00.30 часот А.Т.(27) од Охрид, во Полициската станица Центар пријавила дека на 09.08.2018 година во 23.15 часот на ул. „Владимир Полежиновски“ била касната од куче-скитник на левата надколеница.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK