Пон05272019

Последна промена11:17:17 AM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Македонија Охриѓанец нападнат во Скопје

Охриѓанец нападнат во Скопје

Сподели

Охриѓанецот бил нападнат ноќеска од четири лица.

Утрово во 02,30 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје Д.К.(19) од Охрид пријавил дека истиот ден околу 00,50 часот на улицата “Живко Чинго“ пред угостителски објект бил физички нападнат од страна на четири лица. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот, стои во полициското соопштение.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK