Сре10232019

Последна промена03:38:20 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Македонија (ФОТО) Шлепер излета од патот Кичево-Охрид

(ФОТО) Шлепер излета од патот Кичево-Охрид

Сподели

Камион шлепер излетал и се превртел крај патот на патниот правец Кичево-Охрид.

Сѐ уште не е познато дали возачот претрпел повреди бидејќи него го немало ниту во кабината ниту крај возилото. На местото на несреќата се собрани случајни минувачи и полициски екипи.Повеќе детали се очекуваат подоцна во тек на денов, јавува АлсатМ.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK