Пон09282020

Последна промена11:28:35 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Македонија Следува продолжен празничен викенд

Следува продолжен празничен викенд

Сподели

Следува споемн празничен викенд. 8 септември (недела), Ден на независноста, односно 9 септември (понеделник) е неработен ден за сите граѓани. 

 

Нов  продолжен викенд ќе има следниот месец на  11 октомври (петок), по повод  Денот  на народното востание.

 

  • 8 септември (недела), Ден на независноста, односно 9 септември (понеделник) е неработен ден,
  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK