Чет01232020

Последна промена09:36:03 AM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Македонија Следниот понеделник неработен за сите граѓани

Следниот понеделник неработен за сите граѓани

Сподели

Следува голем празник и неработен ден.

Следниот понеделник ќе биде неработен ден за сите граѓани, во однос на празникот „Свети Климент Охридски“, кој се паѓа во недела на 8-ми декември, соопштуваат од Министерството за труд и социјална политика. Истовремено, Mинистерството на граѓаните им го честита празникот „Св.Климент Охридски”.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK