Чет05242018

Последна промена10:25:49 AM

Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Снежна бајка во Велестово

ФОТО: Снежна бајка во Велестово

Сподели

Охридското село Велестово деновиве како снежна бајка.

Белата снежна покривка го прекри селото, глетка која плени воздишки. Уживајте во фотографиите:

 

ФОТО Фејсбук

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK