Вто05222018

Последна промена03:20:21 PM

Back Вие сте на: Home Вести Охрид ВИДЕО: Замрзнатите делови од Охридското езеро снимени под вода

ВИДЕО: Замрзнатите делови од Охридското езеро снимени под вода

Сподели

Охриѓанецот Љупчо Стојковски  Лепи со подводна камера ја сними убавината под мразот во Охридското Езеро.

Видеото е вистинско уживање. Погледнете.... 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK