Вто10232018

Последна промена03:41:59 PM

Back Вие сте на: Home Вести Охрид Ограбена Алфа банка во Охрид

Ограбена Алфа банка во Охрид

Сподели

Пред малку ограбена е Алфа банка во Охрид.

Разбојник ја ограби Алфа банка што се наоѓа во строгиот центар во Охрид. Граѓанин што пред малку ни ја пренесе оваа вест вели дека силно полициско обезбедување има кај банката. Неофицијално еден маж го  сторил грабежот, тој бил маскиран и вооружен.  

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK