Пет10192018

Последна промена10:41:53 PM

Back Вие сте на: Home Вести Охрид Irish pub Central вработува

Irish pub Central вработува

Сподели

IRISH PUB CENTRAL (Бившо - Балабан`s) објавува оглас за слободни работни места на позициите ШАНКЕР/ШАНКЕРКА и КЕЛНЕРКИ.


Потребно е минимум средно образование,,со или без работно искуство.
Информации ИНБОКС, на тел.075 76 34 31 и 077 961 611 ( од 10:00 до 16:00)

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK