Чет01172019

Последна промена11:51:47 AM

 

Back Вие сте на: Home Вести Охрид Пријавен случај на исчезнат охриѓанец

Пријавен случај на исчезнат охриѓанец

Сподели

Исчезнал 60 годишен охриѓанец.

60 годишен охриѓанец е пријавен за исчезнат вчера во полициската станица во Охрид. Случајот го пријавила сопругата Н.С.(57) која на 07.02.2018 година во Сектор за внатрешни работи Охрид,  пријавила дека околу 03,40 часот исчезнал нејзиниот сопруг Д.С.(60).

-Секторот за внатрени работи Охрид работи по пријавениот случај односно се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето што е пријавено за исчезнато, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK