Чет01172019

Последна промена11:51:47 AM

 

Back Вие сте на: Home Вести Охрид Ниски температури и снег

Ниски температури и снег

Сподели

После натпросечно високите зимски температури во јануари, февруари донесе зима.

Деновиве температурите под нулата. Во Охрид утрово  врне снег. Исто време се очекува и во следните денови. Температурата ќе се движи од -4 до 4 степени. Вакви температури се очекуваат во следните десетина денови. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK