Пет02232018

Последна промена11:05:50 AM

Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО+ Видео: Куратица снежна убавица!

ФОТО+ Видео: Куратица снежна убавица!

Сподели

Да, ова е Македонија. Ова е нашето охридско Куратица. Прекрасно снежно бело магично. Вистинска зимска бајка. 

 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK