Нед12162018

Последна промена04:44:54 PM

 

Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Сообраќајка на патот Охрид Ресен

ФОТО: Сообраќајка на патот Охрид Ресен

Сподели

На патот Охрид Ресен пред малку се случи сообраќајна несреќа.

Дојде до судир мегу два камиони. Очевидци за Охриднет раскажуваат дека едниот камион бил прописно застанат поради проблем за што бил поставен и сообраќајен знак, но другиот камион возел повеќе од 80км на час  и не успеал да сопри па удрил дирекно во паркираниот. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK