Вто03262019

Последна промена01:54:18 PM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Косовец приведен за кражба во Охрид

Косовец приведен за кражба во Охрид

Сподели

Косовец приведен за кражба во Охрид.


На 12.03.2018 година во 11,20 часот во Полициската станица Охрид, поради основано сомнение дека е сторител на кривично дело “тешка кражба“ бил приведен С.К.(49) од Р.Косово. Истиот бил задржан за понатамошна постапка.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK