Пет01182019

Последна промена02:27:41 PM

 

Back Вие сте на: Home Вести Охрид Дебата за издавање на охридските плажи под концесија

Дебата за издавање на охридските плажи под концесија

Сподели

Општина Охрид ги повикува сите заинтересирани лица на 15-ти март (четврток), да учествуваат на јавната дебата по повод издавање под концесија на плажите долж охридското крајбрежје.

Срдбата е закажана во големата сала на Општина Охрид со почеток во 10 часот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK