Сре03202019

Последна промена01:03:51 PM

 

Back Вие сте на: Home Вести Охрид Следува дождлива седмица

Следува дождлива седмица

Сподели

Од денес па се до идниот викенд во Охрид се очекува  претежно облачно време со повремени врнежи од дожд.

Високите температури ќе се задржат. температурата ќе се движи во интервал од 9 до 20 степени. 

Разведрување и пролетно сонце се очекува идната сабота.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK