Пет02152019

Последна промена12:36:29 AM

 

Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Се расчистуваат последиците од невремето

ФОТО: Се расчистуваат последиците од невремето

Сподели

Полни раце работа за „Охридски Комуналец“.

Силниот ветер исфрли отпад на градскиот кеј и брегот на Охридското езеро. Рано утрово екипите на „Охридски Комуналец“ започнаа со расчистивање на псоледиците од синоќешното невреме. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK