Пет02152019

Последна промена12:36:29 AM

 

Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Се уредува патот до хотел Гранит

ФОТО: Се уредува патот до хотел Гранит

Сподели

Во пресрет на туристичката сезона сеуредува патот кон охридските плажи. Со полна пареа градежна механизација го поправа патот до хотелот „Гранит“. 

 

Фотографиите на Охриднет се направени вчера:

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK