Пет01182019

Последна промена02:27:41 PM

 

Back Вие сте на: Home Вести Охрид Општината повторно на средба со концесионерите на плажите

Општината повторно на средба со концесионерите на плажите

Сподели

Надлежните повторно на средба со концесионерите на плаѓите во Охрид. 

 

Во големата сала на општина Охрид, денес  (17.05.2018 г.), со почеток во 14 часот ќе се одржи средба со концесионерите на плажите. На средбата ќе се разговара за текот на постапките околу концесионирањето на плажите во пресрет на годинашнава главна туристичка сезона.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK