Вто03262019

Последна промена03:22:04 PM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец се обидел да силува 16 годишно девојче

Охриѓанец се обидел да силува 16 годишно девојче

Сподели

Секторот за внатрешни работи Охрид, до надлежното Јавно обвинителство поднесе кривична пријава против Н.Т.(33) од Охрид поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „силување во обид“,.

Тој, казненото дело го сторил на втори овој месец околу 01,00 часот на улица „Славеј Планина“ во Охрид кадеследел 16 годишна девојка и пред нејзиниот влез силно ја повлекол кон себе но истата започнала да вика при што дошол еден од соседите и пријавениот го напуштил местото на настанот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK