Пет02152019

Последна промена12:36:29 AM

 

Back Вие сте на: Home Вести Охрид Црногорскиот министер за внатрешни доаѓа во Охрид

Црногорскиот министер за внатрешни доаѓа во Охрид

Сподели

Министерот за внатрешни на Црна Гора, утре ќе престојува во Охрид.

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски утре во 10 часот во Вила Охрид во Охрид ќе оствари работна средба со Мевљудин Нухоџиќ, министер за внатрешни работи на Црна Гора.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK