Вто08042020

Последна промена03:26:05 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Едно лице загина во сообраќајка кај Косел

Едно лице загина во сообраќајка кај Косел

Сподели

Едно лице го загуби животот во тешка сообраќајна несреќа во близина на Косел.  

Сообрајќајката се случи пред малку,  кога од засега непознати причини се судриле автобус и моторциклист. Полицијата врши увид на лице место за утврдување на причините.  

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK