Пет11222019

Последна промена11:20:32 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Овци „парадираат“ на охридскиот полигон

ФОТО: Овци „парадираат“ на охридскиот полигон

Сподели

 Стадо  овци на охридскиот  полигон во близина на градските гробишта. 

Покрај идните возачи кои учат како да учествуваат во сообраќајот  и овците си „парадираат“. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK