Вто06252019

Последна промена12:49:21 PM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Пожар во дом во Лескоец

Пожар во дом во Лескоец

Сподели


Пламените јазици ги изгаснала сопругата.

Вчера во 13.15 часот во Полициската станица Охрид, О.С.(54) од село Лескоец, охридско, пријавил пожар во неговата куќа, кој настанал во 02.15 часот, а бил изгаснат од страна на неговата сопруга и соседите. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK