Пон05272019

Последна промена11:17:17 AM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Информативна сесија во Охрид за проекти Макеоднија - Албанија

Информативна сесија во Охрид за проекти Макеоднија - Албанија

Сподели

Информативна сесија во Охрид за проекти Макеоднија - Албанија.

 

Третата информативна сесија  во врска со отворениот втор повик за поднесување на проектни аликации на IPA CBC Програма , Македонија –Албанија 2014-2020 г. ќе се одржи во голема сала на Општина Охрид на 10.12.2018 ( понеделник) со почеток во 15:00 часот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK