Вто06252019

Последна промена12:49:21 PM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Се чистат паркинзите од снег

ФОТО: Се чистат паркинзите од снег

Сподели

Паркинзите исчистени од снег.

 

Следеќи ја временската прогноза и снежните врнежи, директорката на ЈП Билјанини Извори -Охрид ги екипира своите вработени на паркинзите, за рачно расчистување на паркинг местата и јавните површини пред нив, во насока на што поуспешна услуга на граѓаните за паркинг. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK