Вто06252019

Последна промена12:49:21 PM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Фото: Охрид магичен со снежно бело руво

Фото: Охрид магичен со снежно бело руво

Сподели

Охрид е величествен во секое новогодишно време.

Градот е вистинска инспирација за фотографирање, особено деновиве во снежно руво. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK