Пет08232019

Последна промена05:16:55 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Се реконструира стариот пат Охрид Струга

ФОТО: Се реконструира стариот пат Охрид Струга

Сподели

Поголеми градежни зафати деновиве на стариот пат Охрид Струга. Се врши реконструкција на патот од Охрид до Подмолје. 

Овој патен правец кој минува покрај  специјалната болница за ортопедија и трауматологија Свети Еразмо беше во лоша состојба. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK