Пет08232019

Последна промена05:16:55 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Оштетено детското игралиште кај каналот

ФОТО: Оштетено детското игралиште кај каналот

Сподели

Непознати вандали секојдневно ги уништуваат јавите реквизити. Овој пат на удар детското игралиште кај каналот Студенчишта во Охрид. 

 

Детското катче од неговото постоење до денес, изминативе десетина години повеќе пати беше на мета на хулигани. 

 

 

Фото Здравко Чорбески 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK